Co je Scientologie?

Slovo Scientologie doslova znamená „studium pravdy“. Pochází z latinského slova „scio“, což znamená „vědění v plném smyslu slova“ a řeckého slova „logos“, což znamená „studium něčeho“.

Scientologie a Dianetika definuje, kdo jste, jak funguje Vaše mysl, definuje pravidla mezilidských vztahů, principy úpadku a růstu ve všech oblastech života a mnoho dalšího.

Jde o teorii a praktické použití. V Scientologii a Dianetice nejde o víru, ale o důkladné studium a praktikování naučených informací pomocí velmi přesných cvičení.

Pravdou je pro Vás to, co sami zjistíte, že je pravdivé.

Jednou ze základních teorií je teorie, která přirovnává život ke hře. Scientologie a Dianetika definuje pravidla téměř všech oblastí této hry. Ať jde o život osobní, rodinný, pracovní nebo společenský. Můžete zjistit, jakým způsobem se člověk dostává do problémů, a hlavně jak se z nich může dostat ven.

Pomůže Vám získat sebedůvěru, elán, ujasnit si své hodnoty, být takový rodič, jakým jste si vždy přáli být, dosahovat takové pracovní výsledky, po jakých jste kdy toužili, být schopen čelit většímu stresu, udržet si dobré mezilidské vztahy. Umožní Vám nastudovat cokoli chcete, najít správné příčiny problému, vyznat se v lidech, zbavit se stresu a stát se efektivnějším, být dobrým manažerem, mít finance pod kontrolou, dosahovat svých cílů, správně organizovat atd.

Cílem Scientologie a Dianetiky je to, aby byl člověk schopen žít lepší život podle svého vlastního uvážení, se svými bližními a aby byl schopen hrát lepší hru a byl šťastný.

Je využitelná a velice hodnotná pro studenty, rodiče, zaměstnance, manažery, vlastníky firem, zkrátka pro každého. Každý jsme jiný, ale z hlediska mysli a života pro nás platí stejná pravidla. Jejich poznání Vám otevře cestu k sobě, ostatním a šťastnému životu. Scientologie a Dianetika není kouzlo, není to zkratka – konečný úspěch nakonec vždy závisí na Vás.

V Dianetickém centru jsme tu pro to, abychom Vám pomohli vytěžit z něj co nejvíce.