Dianetické služby

Hubbardův Dianetický seminář

Navštivte seminář sestavený podle Vašich přání a na základě zkušeností získaných po celém světě. Nahlédněte do těch nejtajemnějších zákoutí své mysli. Prostřednictvím filmu Jak používat dianetiku objevíte jednotlivé části své mysli, odhalíte principy jejího fungování a poznáte metody, jak jednou provždy vyřešit nepříjemné stavy.

Kurz Hubbardův dianetický auditor

Zvyšte své porozumění o funkci lidské mysli a prohlubte své znalosti o postupech popsaných v knize Dianetika: moderní věda o duševním zdraví, které Vám pomohou zvládat všechny nepříjemné pocity, abyste byli v životě šťastnější a snadněji dosahovali svých cílů. Chcete svou vnitřní proměnou změnit i své okolí? V kurzu HDA se dozvíte jak na to.

purif

Purifikační (detoxikační) program

Jedná se  o čistě přírodního program navržený k odstranění nahromaděných zbytků alkoholu, léků a toxinů, případně drog z vašeho těla a osvobození od jejich negativních vlivů na tělo, mysl a ducha.

Dianetický auditing*

Přijďte a vyzkoušejte si ukázkový Dianetický auditing. Odstraňte bariéry, které stojí mezi Vámi a skutečným štěstím. Ukázkový auditing čeká na Vás. Miliony lidí zažily za pomoci standardního Dianetického auditingu doslova zázraky. Dianetika odstraňuje skryté bariéry v reaktivní mysli.

*Auditing je součást Dianetických služeb. V auditingu se za pomocí Dianetického auditora pracuje s negativními zážitky uloženými v reaktivní mysli člověka s cílem je odstranit.