Hubbardův dianetický seminář

Tlak, stres, obavy blokují Váš potenciál? Je tady víkendový seminář s řešením přímo pro Vás.

Cena: 2.420Kč + 70Kč za materiály

Navštivte seminář sestavený podle vašich přání a na základě zkušeností získaných po celém světě. Nahlédněte do těch nejtajemnějších zákoutí své mysli. S pomocí filmu Jak používat Dianetiku objevte jednotlivé části své mysli, odhalte principy jejího fungování a poznejte metody, jak jednou pro vždy vyřešit nepříjemné stavy. Postupujte příklad za příkladem, získejte účinné nástroje a po minimu nezbytné teorie začněte s praxí. Během pár chvil můžete dosáhnout výsledku, o kterém většina lidí jen sní – stavu, kdy je vaše mysl klidná, schopná řešit i zdánlivě neřešitelné úkoly a vy jste schopni čelit všemu, co život přináší. Nestane se to samo od sebe a najednou. Trpělivost a důslednost ale přináší ovoce a i když se to může zdát neuvěřitelné, vy jste ti, kdo se svou myslí dokáží pracovat nejlépe. Pusťte se tedy do toho.

V průběhu pouhých dvou dní se za pomoci názorné prezentace a ve spolupráci se zkušeným specialistou:

– dozvíte se, co je Dianetika, jak a proč Dianetika funguje a co je to stav Clear

– zjistíte, jak dianetické postupy využít ve svůj prospěch

– poznáte, co je zdrojem nechtěných emocí, iracionálního chování, obav, strachu i nočních můr a naučíte se, jak se jich zbavit

Dvoudenní seminář se koná o víkendu, jednou měsíčně. Zapište se na něj a obohaťte svůj život. Pro seminář je nutné, aby každý účastník měl vlastní knihu Dianetiku: moderní věda o duševním zdraví (485 Kč).