Hledáte způsob, jak se můžete své podnikání posunout o úroveň výš?

V našem centru studuje taky řada podnikatelů. Najdete u nás množství kurzů, které Vám ukážou, jak můžete podnikat ještě efektivněji, případně vyřešit  problémy, kterým možná zrovna čelíte. Pokud nevíte, kde začít doporučujeme test schopností, který Vás nasměruje  a na základě tohoto testu Vám pomůžeme s výběrem.

Jaké kurzy u nás můžete studovat?

Scientologické principy prosperity

Chceš žít naplňující a šťastný život a být svobodný? Větší nadbytek dělá život méně stresující a více uspokojivý. Ale jak ho získat? Odpověď leží v základech přírodních zákonů a kurz Scientologické principy prosperity ti tyto zákony poskytne.

Díky nim můžeš být úspěšný a naplnit tak svoje touhy a přání.

Tvoje přežití je důležité pro tebe, tvoji rodinu a pro ty, kterým na tobě záleží. Znalost a používání základů prosperity ti pomohou pomoci těm, na kterých ti záleží nejvíce.

Jak překonat vzestupy a pády v životě

Proč se jeden den cítíte dobře a druhý den špatně, aniž by pro to existoval nějaký zjevný důvod?

Je to jen štěstí nebo náhoda, co způsobuje, že se vám jednou daří dobře a podruhé špatně? Kurz jak překonat vzestupy a pády v životě vám pomůže zjistit, co a kdo způsobuje, že se z vašeho života stala emoční horská dráha, a rozpoznat tak, kdo jsou vaši přátelé.

Jak si stanovovat a dosahovat své cíle

Bez cílů a ambicí se můžete cítit v životě ztracení. Lidé, kteří aktivně nepracují na dosahování svých cílů, jsou nešťastní. Podléhají všem stresům moderního života. Příliš často si lidé stanovují cíle a i přes vynaloženou námahu je nedosahují.

Proč se to děje? Jak se to dá vyřešit? Kurz Jak si stanovovat a dosahovat své cíle vám na tyto otázky odpoví. Ukáže vám, jak si stanovit cíl a poskytne vám přesné kroky na jeho dosáhnutí.

Scientologické nástroje na překonání finančního stresu

JE VÁŠ ŽIVOT ovlivněný stresem a napětím z finanční nouze? Když je vaše pozornost zaměřená víc na „finance“ než na užívání si plného života, tento kurz vám poskytne nástroje, které vás vrátí na cestu lepšího přežití a štěstí.

Kurz Scientologické nástroje na překonání finančního stresu vám ukáže jako můžete převzít kontrolu a efektivně zvládnout malé nebo zdánlivě velké finanční krize. Taktéž vám poskytne nástroje, které v první řadě zabrání vzniku krize. Tyto základy pocházející ze zkušeností v organizacích, rozhodují o finanční situaci společnosti jakékoliv velikosti a jsou stejně použitelné v oblasti osobních financí, takže můžete vaší pozornost zaměřit na věci v životě, na kterých  vám nejvíce záleží.

Efektivní organizování času

V DNEŠNÍM SVĚTĚ RYCHLÝCH počítačů a velmi rychlých komunikačních linií zastaralé administrativní systémy nefungují. Jak tedy můžete držet krok s dobou? Rychlejší vybavení je jedno řešení. Ale stroje nejsou úplnou odpovědí. Za každým strojem je skutečný, živý člověk. V pozadí každého úspěšného podnikání, organizace, skupiny nebo aktivity je někdo, kdo ví alespoň trochu organizovat a plánovat. Kurz Efektivní organizování času vám ukáže, jak můžete udělat více za kratší čas, tím, že použijete základy efektivity. Hodně lidí nemá ani ponětí, jak se to dělá – tento kurz vám to ukáže.

Scientologické nástroje pro organizování k úspěchu

Všichni se shodneme, že lidem by se dařilo lépe, kdyby měli věci lépe zorganizované. Klíčem a často chybějícím prvkem osobního úspěchu je organizování, které je nevyhnutné pro prosperitu rodiny, skupiny, organizace nebo firmy. Dosáhnutí cílů, bez ohledu na jejich velikost, si vyžaduje znalosti a používaní organizovaní.

Kurz Scientologické nástroje pro organizování k úspěchu vám ukáže, jak můžete co nejefektivněji organizovat svůj čas a uspořádat svoje aktivity do logické posloupnosti tak, abyste byli úspěšní.

Scientologické nástroje pro finanční jistotu

EXISTUJE ODPOVEĎ na to, jak dosáhnout v životě všechno, co chceme. Existuje způsob jak se zbavit dřiny související s řízením vašich záležitostí a zvládání utrpení spojeného se zvyšováním nákladů. Nakonec od toho závisí vaše osobní štěstí a duchovní snažení.

Když víte jak na to, dokážete zvládnout finanční záležitosti. Potom, i kdybyste čelili krizi, dokážete se z ní rychle dostat. Co je klíčem k vaší jistotě?

Kurz Scientologické nástroje pro finanční jistotu vám poskytne principy, které rozhodují o financích – jednotlivce nebo organizace jakékoliv velikosti. Získáním jistoty můžete svůj život zasvětit vyšším cílům.

Scientologické nástroje pro efektivní vůdcovství

Proč lidé respektují a podporují někoho jako vůdce a jiného se straní nebo ho nesnáší? Čím to je, že jeden vedoucí pracovník dosahuje prosperitu a platí svůj personál dobře, zatímco jiný je neúspěšný? Je to osud? Štěstí? Nějaký zvláštní dar, který má „ten úspěšný“? Kurz Scientologické nástroje pro efektivní vůdcovství vám na tyto otázky odpoví a poskytne vám skutečné principy vůdcovství.

Vedoucí pracovník vybavený znalostmi a nástroji z tohoto kurzu může dosáhnout respekt a spolupráci svého personálu. A díky použití těchto nástrojů vůdců může dosáhnout vyšší úrovně existence pro všechny zúčastněné.

Jak získat sebedůvěru

„Sebedůvěra je sebe-determinismus. Víra člověka ve vlastní schopnost určit si svoji vlastní cestu. Dokud ji člověk má, má vesmír ve své kapse.” L. Ron Hubbard

Sebedůvěra je něco, čeho by většina lidí chtěla mít víc, ale nejsou si jistí, jak toho dosáhnout. K tomu, aby člověk mohl zvýšit svou sebedůvěru, musí nejprve pochopit to, co jí snižuje. Pokud ví, proč se to stane, může zvrátit situaci a obnovit svoji sebedůvěru. Znalosti a nástroje z tohoto kurzu ti pomohou dosáhnout nové úrovně sebevědomí.

Vzorce pro život

CO BYSTE měli udělat, když se vaše osobní vztahy zhoršují? Jak byste měli zvládat svoje dluhy? Jak se dá napravit situace, když vás vaše práce přestává bavit? Pro takové a podobné situace existují přesné vzorce – konkrétní kroky založené na přirozených zákonech, které vždy fungují. Zjistěte, jak můžete získat úplnou kontrolu nad každou oblastí nebo situací. Naučte se praktické vzorce, které odvrátí špatné stavy a posilní ty dobré.

Když znáte a používáte informace z tohoto kurzu, můžete vyřešit jakýkoliv nepříznivý stav a posilnit všechny příznivé. Váš život se může pozdvihnout do nových výšin.

Co říkají podnikatelé, kteří některý z kurzů absolvovali?

Jak překonat vzestupy a pády v životě

Díky tomuto kurzu vím, kdo je potenciální zdroj potíží a kdo antisociální osobnost. A teď vím, jak takové lidi zvládat a taky vím jak pomoci svým přátelům, když vidím, jak je někdo utlačuje. Je to skvělý kurz, který vám otevře oči a uvidíte, kdo před vámi stojí. A.R.

Scientologické nástroje na překonání finančního stresu

Tento kurz mi dal novou šanci zvládnout svoji finanční situaci ve firmě. Pocítila jsem příliv nové síly a energie, s kterou dokáži změny uskutečnit. Kurz mě vyvedl ze zmatku a dal mi nástroje ke zvládnutí finančního stresu, ve kterém se nacházím. Opět mám chuť s tím něco udělat. Jsem rozhodnuta to zvládnout a již nikdy nedovolit, aby se podobná situace opakovala. Děkuji za kurz. J. Š.

Scientologické nástroje pro efektivní vůdcovství

Získala jsem ideální scénu fungování šéfů, aby jejich firma přežívala a netrápili se selháními. Tato data mi pomůžou v mojí práci konzultanta. Došlo mi, že být příliš sociální, vůči synovi, nevede k jeho štěstí. Budu po něm více vyžadovat. Pochopila jsem trochu více jednání manžela, jako finančního manažera rodiny. D. G.

Vzorce pro život

Díky kurzu jsem si uvědomil, jak je důležité vést vhodně zvolené statistiky, na základě kterých lze určit v jakém stavu se mé činnosti nachází a v nich pak uplatnit přesně stanovené vzorce, díky kterým se tyto činnosti a tedy i výsledné produkty zlepší. O. M.

Efektivní organizování času

Dostala jsem nástroje, jak dosáhnout cíle v různých oblastech svého života rychleji „bez odboček“. Více rozumím manželovi a jeho záměrům, kterém budu s větším souhlasem podporovat. Došlo mi, kde jsem dělala chyby v oblastech, kde jsem stále výsledky nedosahovala, jak to rychle napravím, abych je dosáhla. Tento kurz mi dal jasný koncept jak dosáhnout to, co chci rychleji, jednodušeji a efektivněji na každé dynamice života.  Super! D. G.

Scientologické principy prosperity

Tento kurz mi dal velkou úlevu, po objasnění některých slov, jsem měla pocit, že nejsem hloupá, ale chytřejší. Mám chuť si dát do pořádku krabici, ve které mám účty, papíry z banky a podobné věci, do teď jsem se tomu místu vyhýbala. Mám teď jistotu, že si své finanční záležitosti zvládnu sama, a že to ani není tak složité, jak jsem si myslela. Mám přesné nástroje, jak si mohu ovlivnit svůj plat a i životní úroveň. Moc děkuji Honzovi za trpělivost při vysvětlování pojmů a náčrtky. Díky tomu jsme to opravdu pochopila a cítila se lehčí a chytřejší. M. P.