Hledáte způsob, jak se můžete vylepšit své vztahy a zvládnout rodinný život?

Najdete u nás taky několik kurzů, které jsou věnovány tématům rodiny a vztahům. Potřebujete získat sebedůvěru nebo vyřešit problémy v rodině, pak jste na správném místě. Pokud nevíte, kde začít doporučujeme test schopností, který Vás nasměruje  a na základě tohoto testu Vám pomůžeme s výběrem.

Jaké kurzy u nás můžete studovat?

Jak si udržet štastné manželství

OD ČEHO ZÁVISÍ šťastný vztah? Co ho udržuje při životě a způsobuje, že stojí za to? Co můžete udělat, aby vaše manželství vydrželo? Počet manželství převyšuje počet rozvodů, ale je tam jen malý rozdíl. Ve skutečnosti, mnohé problémy ve společnosti pocházejí z rozpadlých manželství, ale vy můžete zabránit tomu, aby to s tím vaším někdy nešlo z kopce. Základní zákony života platí i v manželství. Existují způsoby, jak posilnit vaší lásku a vybudovat vztah, který bude den za dnem silnější.

Jak zachránit manželství

JAK SE DÁ napravit manželství, které vypadá, že se řítí do záhuby? Co dělat, když se pár neustále hádá? Jak zvrátit situaci, když jeden z páru nebo oba uvažují o odloučení, a jejich manželství je už v troskách? L. Ron Hubbard zjistil přesné důvody, proč se manželství rozpadají, proč se ztrácí komunikace mezi dvěma lidmi a proč se jeden z partnerů pokouší odejít. Jak se dá takováto nepříjemná situace zachránit?

Jak vytvořit úspěšné manželství

Před tím, než se člověk vydá na tak důležitou plavbu jako je manželství musí znát určité věci. Jenom s nimi může nabrat ten správný kurz. Každé úspěšné manželství je postaveno na základních principech. Pokud máš nástroje jak zvládat překážky, které manželství přináší – a víš jak je použít – můžeš vytvořit šťastné partnerství, které trvá celý život.

Jak mít šťastné miminko

KAŽDÝ RODIČ CHCE pro svoje dítě udělat maximum. Snaží se o to už od jeho početí, během porodu i kojeneckého věku, aby mu zajistil ten nejlepší start do života. Ale co by měla matka dělat? Čemu by se měla vyhýbat? A co by měl vědět otec, aby byl dobrým rodičem? Rodiče by měli vědět, co může ovlivnit nenarozené dítě. Co by měli rodiče udělat pro co největší dobro svého dítěte, když je dítě schopné si pamatovat věci, které se stali před jeho narozením? Odpovědi na tyto i další otázky jsou obsahem kurzu Jak mít šťastné miminko.

Jak úspěšně vychovat dospívající mládež

VÝCHOVA DOSPÍVAJÍCÍ MLÁDEŽE nemusí být boj. Může to být jedna z nejvděčnějších zkušeností. Ale když se k dětem nedodává návod k použití, otázkou zůstává: jak? Jak jim můžete pomoci, aby vyrostli ve šťastné, poctivé lidi, jejichž život je založený na vlastní iniciativě? Naučte se základní principy výchovy dospívající mládeže. Poskytněte jim pevné základy, na kterých můžou vyrůst a být úspěšní. Tento kurz vám ukáže, jak na to.

Úspěšná výchova dětí

RODIČE SE SNAŽÍ vychovávat svoje děti nejlépe, jak dovedou, ale většina z nich považuje proces výchovy za metodu pokus-omyl. Jak by měli rodiče vychovávat děti, aby byly sebeurčené a iniciativní a dělali konstruktivní rozhodnutí? Existuje milión názorů, jak by se to mělo dělat, ale existují nějaké spolehlivé principy, kterým je možné důvěřovat? Materiály tohoto kurzu obsahují odpovědi na tyto otázky.

Jak zlepšit vztahy s ostatními

Existují přesné a konkrétní prvky společné všem lidským vztahům, ať už rodinným nebo pracovním, příležitostným nebo intimním, krátkým nebo dlouhým. Když je znáš a víš jak je použít, můžeš vytvořit náklonost, vzájemnou podporu a obdiv, které vedou k opravdovému vztahu. Je zde také společný prvek pro všechny hádky a potíže. Znáš-li ho a víš jak ho použít, můžeš vyřešit jakýkoli konflikt a obnovit harmonii a porozumění.

Jak vědět komu důvěřovat

Vaše přežití závisí na poznání toho, na koho se můžete spolehnout. Jak ale můžete vědět, kdo jsou vaši skuteční přátelé? Jak můžete zjistit, zda vstup jiného společníka do vašeho podnikání přinese úspěch? Existuje způsob, jak předvídat chování někoho jiného? Ano. Existují základní prvky lidského chování. Pokud je znáte, dokážete se v lidech vyznat a jen pozorováním jejich chování můžete o nich všechno zjistit.

Se znalostmi z tohoto kurzu budete mít v rukách nástroje, které vám pomůžou rozpoznat lidi, kterým můžete důvěřovat a na které se můžete spolehnout.

Jak lidé tyto kurzy hodnotí?

Jak vědět, komu důvěřovat

Kurz „Jak vědět, komu důvěřovat“ je pro mě velkým přínosem. Díky tomuto kurzu jsem schopna se orientovat v emocích člověka, vím, jak bude díky tomu reagovat a chovat se v určitých životních situacích. Dokážu i předvídat jeho chování. Nejvíce si cením získaných znalostí při komunikaci s člověkem a dále poznatku, že bez důvěry nelze vybudovat žádný kvalitní vztah. Za provedení kurzem děkuji supervizorovi Janu Voráčovi. P. P.

Jak zachránit manželství

Studovala jsem za účelem pomoci. Každou částí, v krátkém článku jsem dostávala doslova blesky pořádku. Vím, proč jsem sama nemohla mít šťastné manželství. Máme řešení. Je jasné, pravdivé, účinné a hlavně už teď vím, že funguje. Na těchto základech může vzniknout nová civilizace. Šťastné rodiny. O tom jsem jako dítě snila. Díky LRH vím, jak žít, vím, jak je možné být šťastnější a šťastnější. Přeju všem okolo sebe, aby dostali tyto informace. Líbí se mi pořádek.  A. R.

Jak začít šťastné manželství

Absolvovala jsem kurz Jak začít šťastné manželství a to je můj zisk. Udělali jsme ho s manželem a jsem ráda. Ověřila jsem si, že stejnou věc můžu vidět trošku odlišně. Nejdůležitější je ale ARK (zkratka „vzorce“ pro porozumnění) trojúhelník a komunikace. Když toto budu schopná zvládat a ovlivňovat, tak budu mít lepší vztah s partnerem i okolím. E.K.

Jak zlepšit vztahy s ostatními

Tento kurz mě moc nadchnul. Zjistila jsem tu, jak moc je komunikace důležitá, jak moc nám ulehčuje a zpříjemňuje život. Pokud alespoň trochu víme jak komunikovat.Velké zisky mám z části knihy s názvem „Dovolit člověku aby byl tím, kým je“, což jsem hned aplikovala u svého přítele a jsem nadšená. Také jsem začala na sobě aplikovat „Být schopen prožít cokoliv“. Někdy je to pěkně těžké, zpočátku se s tím poperu a pak to půjde hladce. Tento výrok se stal mým novým motem. Jsem moc ráda, že jsem tento kurz absolvovala. P.P.